Reyhan Kozmetik
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda
Reyhan Bitkisel Ürünler ve Kozmetik Ltd.Şti olarak Bitkisel ürünler,Kozmetik,Dermo Kozmetik ve Gıda Takviyesi sektörlerinde uzman kadromuz ile 2013 den bugüne tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenilikçi ve ürün geliştirerek hijyenik ortamda aktif bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.
Hedeflerimiz doğrultusunda en önemli amacımızın iyi kalitede müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak Bitkisel Ürünler,Kozmetik,Dermo Kozmetik ve Gıda Takviyesi ürünlerinin üretimini sağlamaktır.
Laboratuvar test sonucu doğrultusunda ürünlerimizin Sağlık Bakanlığı,Tarım Bakanlığı izinleri firmamız tarafından alınır ve gerekli olan Ürün Helâl Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001, ISO 22000, ISO 22716, ISO 14001, ISO 45001, ISO 10002 sertifikaları temin edilir.

Üretim&Planlama
Müşterilerimizin tercihine bağlı olarak üretmek istekleri ürünü karar verdikleri andan itibaren planlama şeması firmamız tarafından çizilir.
İlk adım olarak ürün ambalajı belirlenir.
Müşterilerimizin ürün içerisinde istedikleri özellikler değerlendirilir.
Ürün içerik ve AR-GE çalışması laboratuvar ortamında yapılır.
Ürün numunesi müşterimize iletilir ve onay alındığı takdirde hızlı üretime başlanması için üretim sırasına alınır.


Misyonumuz
Müşterimizin isteği doğrultusunda ürün kategorisinde en kaliteli ürün üretimini hedefleyen bu süreçte sadece Türkiye’de değil Dünya üzerinde ses getirecek, insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde çevre dostu ürün üretimi hedeflenmektir.


Vizyonumuz
Kozmetik,Dermokozmetik,Gıda Takviyesi,Bitkisel Ürünler kategorisinde en üst seviye ürün üretimini sağlayıp müşterierimizin memnuniyetini kazanarak Ülkemizi ve milli değerlerimizi en iyi şekilde temsil etmeyi vizyonumuz olarak belirledik.